FINANCOVANIE S NAMI s nohami vyloženými na stole

Chcete stavať dom? Financovanie nechajte na nás

Obráťte sa na nás a získajte komplexný profesionálny servis. Našim klientom chceme uľahčiť cestu k vysnívanému domu. Pomôžeme Vám vyriešiť vašu hypotéku a zároveň Vám pomôžeme optimalizovať aj iné záväzky, pokiaľ už v súčasnosti nejaké máte.


Pripravíme vám prehľad hypoték
Získať najlepšiu hypotéku znamená porovnať si ponuky všetkých bánk. Môžete to vybaviť osobne alebo sa spoľahnúť na nás.

Porovnáme vám ponuky bánk
Hovoria Vám v banke, že práve ich hypotéka je pre Vás najvýhodnejšia? Náš hypo špecialista Vám pripraví ponuky všetkých bánk.

Vybavíme financie v banke
Nechajte si pomôcť v celom procese vybavovania financovania. Pri vyjednávaní podmienok s bankou získate skúseného partnera. Náš špecialista všetko potrebné vykomunikuje.

Zabudnite na papierovačky
Náš hypotekárny špecialista vás zastúpi v komunikácii so znalcom, postupnom financovaní a ostatných administratívnych činnostiach medzi bankou a našou spoločnosťou.

Aj poistenie vybavíme my
Zabezpečíme Vám najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky financujúcej váš vysnívaný dom.

Dohliadame na plnenie podmienok
Vybavením úveru starostlivosť nášho finančného špecialistu nekončí. Dohliadneme za vás na splnenie podmienok pre banku po vyčerpaní úveru.

Ušetríte a nič vás to navyše nestojí
Nezaplatíte pritom ani o cent viac, ako pri vybavovaní hypotéky priamo v banke. Navyše Vám garantujeme úsporu z Vašich nákladov na vybavenie úveru.

Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás čo najskôr