Rajbývania
Prosím počkajte, stránka sa načítáva...

Vitajte na stránkach RAJ BÝVANIA

Hlavným účelom našej spoločnosti RAJ BÝVANIA hneď od jej založenia v roku 2009 bolo pracovať na tom aby ľudia lepšie bývali. Začali sme s výstavbou nízkoenergetických domov, nakoľko sme chceli aby ľudia, ktorí si zoberú veľké hypotéky neboli zaťažení ešte aj veľkými mesačnými prevádzkovými nákladmi na dom.
 
Toto sa nám podarilo a máme viac ako 60 spokojných zákazníkov na Slovensku a aj v Čechách, ktorí bývajú vo svojom novom dome a ich prevádzkové náklady na bývanie sa pohybujú okolo 100 € mesačne. A čo je najkrajšie, títo klienti si svoje nové bývanie skutočne užívajú.
 
Koncom roka 2016 sme sa rozhodli, že náš účel aby ľudia lepšie bývali, musíme dopriať každému jednému človeku, ktorý sníva o tom bývať lepšie. Uvedomili sme si, že bývať lepšie nemusí pre každého znamenať mať len nový dom, navyše pre mnohých ľudí to môže byť niečo nereálne.
 
Posledných 8 rokov sme robili prieskumy s ľuďmi a analýzy trhu a na základe toho sme pripravili programy, ktoré umožnia ľuďom bývať lepšie. 
Z tohto dôvodu sme rozšírili naše služby aj o ponuku realít. Od tejto chvíle vieme predať alebo odkúpiť vašu súčasnú nehnuteľnosť a pomôcť Vám smerom k lepšiemu bývaniu. 
 
Ak ste sa dočítali až sem, je zrejmé, že aj Vy snívate o lepšom bývaní. :) 
To je dobre, lebo mať sny a ciele v živote je veľmi dôležité. 
 
Napíšte nám alebo nám zavolajte ešte dnes a dohodnite si s nami nezáväzne stretnutie, na ktorom si presne definujeme Váš cieľ ohľadom bývania a ukážeme Vám naše programy, ktoré Vám pomôžu tento cieľ zrealizovať.
 
Ďakujeme za Váš čas a želáme Vám aby ste čím skôr splnili Vaše sny o bývaní. :) 
 
Tím Raj bývania
 
 

POZRITE SI PROJEKTY NAŠICH RODINNÝCH DOMOV

Poďme sa spolu dohodnúťPotrebujete vedieť viac o našej ponuke?

štyri + tri =

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov spoločnosti RAJ BÝVANIA s.r.o. na účely marketingu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 50 rokov.