Rajbývania
Prosím počkajte, stránka sa načítáva...

7 rozhodnutí pri financovaní Vášho vysnívaného domu

1. Získať najlepšiu hypotéku znamená porovať si ponuky všetkých bánk. Môžete to vybaviť osobne, alebo sa spoľahnúť na nás. Náš hypotekárny špecialista Vám pripraví ponuky všetkých bánk.

2. Hovoria Vám v banke, že práve ich hypotéka je pre Vás najvýhodnejšia? U nás zistíte, či je to skutočne tak.

3. Nechajte si pomôcť v celom procese vybavovania financovania. Pri vyjednávaní podmienok s bankou získate skúseného partnera.

4. Ako si uľahčiť život a zjednodušiť papierovačky? Náš hypotekárny špecialista vás zastúpi v komunikácii so znalcom, postupnom financovaní a ostatných administratívnych činnostiach medzi bankou a našou spoločnosťou.

5. Povinnosti nechajte na nás. Zabezpečíme Vám to najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky, cez ktorú budete financovať svoj vysnívaný dom.

6. Vybavením úveru starostlivosť nášho finančného špecialistu nekončí. Dohliadneme za Vás na splnenie podmienok pre banku po vyčerpaní úveru.

7. Nezaplatíte pritom ani o cent viac, ako pri vybavovaní hypotéky priamo v banke. Navyše Vám garantujeme úsporu z Vašich nákladov na vybavenie úveru.

 

Chcete stavať dom?Financovanie nechajte na nás.

Obráťte sa na nás a získajte komplexný profesionálny servis. Našim klientom chceme uľahčiť cestu k vysnívanému domu. Pomôžeme Vám vyriešiť vašu hypotéku a zároveň Vám pomôžeme optimalizovať aj iné záväzky, pokiaľ už v súčastnosti nejaké máte.

 

Hypotekárna kalkulačkaVypočítajte si výšku splátky hypotéky

Hypotekárna kalkulačka

Výška hypotéky
Úroková miera
%
Doba splácania v rokoch
Mesačná splátka
 

Poďme sa spolu dohodnúťPotrebujete vedieť viac o našej ponuke?

jedna + osem =

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov spoločnosti RAJ BÝVANIA s.r.o. na účely marketingu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 50 rokov.