Rajbývania
Prosím počkajte, stránka sa načítáva...

Vybrali sme pre Vás zaujímavé informácieRady, ktoré Vám ušetria

Cena versus kvalita

Ako skutočne ušetriť pri stavbe domu?

Ako staviame dom?

Pozrite si postupnosť výstavby v priebehu niekoľkých dní výstavby.

Kde uniká teplo v dome?

Nízkoenergetické domy - Kde uniká teplo? 20-25% tepla sa stráca cez steny domu, 30-40% sa stráca cez okná, 15-20% cez strop a 5-10% cez podlahu

Zaujímavé riešenia domov

Máte pozemok, ktorý je dlhý a úzky? A pritom potrebujete dostatok izieb a úložných miestostí. Nájsť správny projekt na takýto pozemok, nie je vôbec jednoduché.

Výhody nízkoenergetických domov

Montovaný dom máte postavený rýchlo a hlavne ekologicky. Výstavba je oveľa kratšia a rýchlejšia, ako napríklad u murovaného domu a vďaka nízkym nákladom je aj oveľa lacnejší, než napríklad 3-izbový byt.

Podpis zmluvy o kúpe pozemku

Kúpa stavebného pozemku so sebou prináša štandardné úradné povinnosti, ale aj možné prekážky, ktoré by vám mohli znepríjemniť život.  Pred podpisom zmluvy o kúpe pozemku si dobre preštudujte list vlastníctva.

Aký dom si vybrať?

Môj dom, môj hrad – má byť krásny alebo čisto ekonomický? Otázka, ktorú ste si položili možno ešte skôr, ako ste sa definitívne rozhodli žiť v rodinnom dome a začali sa obzerať po stavebnom sporení.

Chcete konkrétne riešenie pre Vás?Vyplnením tohto dotazníka získate možnosť bývať výhodnejšie.

Dotazník

Chcete bývať výhodnejšie?

Na stránku výhodnosti sa pozeráme z viacerých uhlov pohľadu. Pre niekoho môže byť lepšie to, že bude bývať bližšie k práci alebo bude bližšie škola pre ich deti, pre iného zas to, že bude bývať vo vlastnom, bez spoločných stien so susedom v bytovke na 10. poschodí. Niekto od malička sníva o svojej záhrade s terasou.

Na výhodnosť sa pozeráme aj z pohľadu finančnej stránky, či už je to zadováženie si výhodnejšieho bývania s nižšími vstupnými nákladmi alebo znížením prevádzkových nákladov na bývanie. Toto všetko je z nášho pohľadu výhodnosť a vieme, že vždy je možné riešenie ako zabezpečiť nášmu klientovi lepšie a výhodnejšie bývanie.
 
Ak máte záujem pozrieť sa na možnosti, ako bývať výhodnejšie, vyplňte náš dotazník a my pre Vás pripravíme nezáväzné riešenia.