Rajbývania
Prosím počkajte, stránka sa načítáva...

Fotogalérie zrealizovaných domov

Pozrite si fotogalérie niekoľkých zrealizovaných domov našou spoločnosťou Raj bývania. Zároveň si môžete pozrieť aj videá, ktoré pre nás nahrali naši spokojní klienti. Pre nás je nie len dôležité postaviť pekný a kvalitný dom, ale najmä zjednodušiť našim klientom celý priebeh výstavby, zvýšiť ich kvalitu bývania a zabezpčiť im nižšie náklady na bývanie. 
 

Oskar ELEGANT

Dom Oskar ELEGANT je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá chce využívať priestor efektívne. Zaujímavé je rozdelenie dennej a nočnej časti. Pozrite sa na domy Oskar ELEGANT vo vašom okolí.

Oskar IDEAL

Dom Oskar IDEAL je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá chce využívať priestor efektívne. Pozrite sa na domy Oskar IDEAL vo vašom okolí.

Oskar MEDIUM

Dom Oskar MEDIUM je ideálnym ekonomickým riešením pre rodinu Pozrite sa na domy Oskar MEDIUM vo vašom okolí.

Oskar MAXI

Dom Oskar MAXI je dom, ktorý pre svoju rodinu zvolil majiteľ Raju bývania. Pozrite sa na domy Oskar MAXI vo vašom okolí.

Oskar MIMI

Dom Oskar MIMI je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá chce využívať priestor efektívne. Dom je vhodný pre užšie a menšie pozemky. Pozrite sa na domy Oskar MIMI vo vašom okolí.

Oskar KLASIK

Dom Oskar KLASIK je určený hlavne pre tých, ktorí majú radi klasiku. Pozrite sa na domy Oskar KLASIK vo vašom okolí.

Oskar INÉ

Domy Oskar postavené podľa predstáv a požiadavok našich klientov. Pozrite sa na dom Oskar vo vašom okolí.

Videoreferencie

Bývanie v dome od Raj bývania je zážitkom aj pre našich klientov. Pozrite sa, ako hodnotia kvalitu svojho bývania a ako sa im zmenil život po tom, ako sa nasťahovli do nízkoenergetického domu od Raj bývania.


 

Z bytu do domu

Ako sa našim klientom býva v rodinnom dome od Raj bývania?

V spojení s prírodou

Postavili sme si dom, kde sme šťastní a sme tu spätí s prírodou.

Splnený sen v dôchodku

Nikdy nie je neskoro na rodinný dom. Pozrite si ako si užívajú bývanie v dome klienti, ktorí si postavili svoj dom na začiatku dôchodkového veku.

Financovanie domu

Ako je možné financovať výstavbu rodinného domu, keď rodina nemá na začiatok finančné prostriedky. Takto to zvládli naši klienti.

Cenová výhoda domu.

Prečo je pre klientov cenovo výhodnejšie bývať v dome? Dostupnejší je rodinný dom. Viac stojí bývanie v bytoch. Nie je to veľký paradox?

Platíme iba 55€ mesačne!

Naše náklady klesli o trojnásobok. Prišlo nám vyúčtovanie a platíme iba 55€ mesačne za energie. Použité materiály a kvalita je v Raj bývania ďaleko vyššia ako u konkurencie.

Termovízne merania domu

Pozrite sa ako dopadlo meranie tepelných mostov, v ktorých môžu nastať úniky tepla v dome od Raj bývania.

Dom pre rodinu a deti

Naše domy vytvárajú ideálne prostredie na výchovu detí. Rodina tiež ocení aj súkromie, ktoré v rodinnom dome majú.

Úsporné kúrenie

Prečo naši klienti majú nízke mesačné náklady? Okrem kvalitnej stavby, používajú aj technológie, ktoré im šetria - kúrenie krbovou pieckou.

Oskar IDEAL interiér

Inšpirujte sa, ako si naši klienti zariadili dom Oskar IDEAL. Efektívne využitie priestoru bolo pre nich hlavné. Každý náš klient získa poukážky na nákup zariadenia so zľavami až do 40% v obchodných domoch KIKA.

Dom je lacnejší

Zaujímavé skúsenosti ľudí, ktorí žijú so svojimi rodinami v Bratislave, pozrite sa, ako vyriešili svoje sny o bývaní. "Dom je lacnejší ako byt. Aj náklady sú nižšie."

Murovaný - montovaný

Viete v ktorom dome budete mať výhodnejšie mesačné náklady na energie? To čo našich klientov teší najviac sú nízke náklady, ktoré v domoch majú.

Prišli o 25 000€

Zaplatila stavebnej firme a už 3 roky čakajú a nevedia sa nikomu dovolať. Stavebná firma už neexistuje.

Dajte si pozor!

Stavebné firmy zavádzajú v cenách a nejasne komunikujú. Neposkytnú všetko informácie ohľadom stavby domu. To sa s nami stať nemôže.

Z ubytovne do domu

Pri našej práci pomáhame ľuďom vyriešiť kvalitu ich bývania. Hľadáme pre nich riešenie, ktoré im výrazne zvýšilo kvalitu ich života.

Ktorá stavebná firma?

Výber stavebnej firmy je jedným z najdôležitejších krokov pri stavbe rodinného domu. Ako si preveríte, že stavia skutočne kvalitné domy? My Vám s tým poradíme.

Bývanie pri -30°C?

Naši klienti otestovali bývanie v domoch od Raj bývania pri extrémne nízkych teplotách. Viete ako to dopadlo?

Energie v dome?

Koľko stoja energie v našich domoch? V dome s rozlohou 100m2 za polovičnú cenu oproti poplatkom v byte s rozlohou 60m2. Ako je to možné?

Byt alebo dom?

Čo hovoria klienti o svojom rozhodnutí vymeniť bývanie v byte za bývanie v rodinnom dome.

Hlučnosť v dome?

Pozrite si, čo hovoria o hlučnosti v montovanom dome ľudia, ktorý v takomto dome od Raj bývania žijú.

Horľavosť domu?

Pozrite si vyjadrenia našich klientov, ktorí v domoch od Raj bývania domoch žijú. Naše drevodomy sú najmenej horľavé.

Alergie v dome?

Pozrite si, čo hovoria o alergiách v montovanom dome ľudia, ktorý v takomto dome od Raj bývania žijú.

Poďme sa spolu dohodnúťPotrebujete vedieť viac o našej ponuke?

päť + nula =

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov spoločnosti RAJ BÝVANIA s.r.o. na účely marketingu. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať a je na dobu určitú 50 rokov.