Urobte to jednoducho… Vymeňte byt za dom!

Vitajte na stránkach spoločnosti RAJ BÝVANIA s.r.o.

Hlavným účelom našej spoločnosti RAJ BÝVANIA hneď od jej založenia v roku 2009 bolo pracovať na tom, aby ľudia lepšie bývali. Začali sme s výstavbou nízkoenergetických a pasívnych domov, nakoľko sme chceli, aby ľudia, ktorí si zoberú veľké hypotéky, neboli zaťažení ešte aj veľkými mesačnými prevádzkovými nákladmi na dom.

Toto sa nám podarilo a s bývaním sme pomohli už viac ako 200 spokojným zákazníkom na Slovensku a aj v Čechách, ktorí bývajú vo svojom novom dome a ich prevádzkové náklady na bývanie sa pohybujú okolo 100 € mesačne. A, čo je najkrajšie, títo klienti si svoje nové bývanie skutočne užívajú.

Koncom roka 2016 sme sa rozhodli, že náš cieľ, teda aby ľudia lepšie bývali, musíme dopriať každému jednému človeku, ktorý sníva o lepšom bývaní. Uvedomili sme si, že bývať lepšie nemusí pre každého znamenať mať len nový dom, navyše, pre mnohých ľudí to môže byť niečo nereálne.

Posledných 8 rokov sme robili prieskumy s ľuďmi a analýzy trhu a na základe týchto informácií sme pripravili programy, ktoré umožnia ľuďom bývať lepšie.
Z tohto dôvodu sme rozšírili naše služby aj o ponuku realít. Od tejto chvíle vieme predať alebo odkúpiť vašu súčasnú nehnuteľnosť a pomôcť Vám smerom k lepšiemu bývaniu.

Ak ste sa dočítali až sem, je zrejmé, že aj Vy snívate o lepšom bývaní. To je dobre, lebo mať sny a ciele v živote je veľmi dôležité.


Napíšte nám alebo nám zavolajte ešte dnes a dohodnite si s nami nezáväzné stretnutie, na ktorom si presne definujeme Vašu predstavu ohľadom bývania a ukážeme Vám naše programy, ktoré Vám pomôžu tento cieľ zrealizovať.

Ďakujeme za Váš čas a želáme Vám aby ste čím skôr splnili Vaše sny o bývaní.

Tím Raj bývania
Prečo sa obrátiť práve na nás?
Staviame na poctivosť a kvalitu služieb!
Kto sme?
Čo pre vás robíme?
Máte otázky? Napíšte nám...